Psychoterapie, která vám konečně pomůže

Jsem Drahomíra Šínová a nabízím vám poradenství, rozvoj osobnosti, mediaci a psychoterapii v Praze Drahomiramasinova. Vystudovala jsem pedagogiku v Brně a speciální pedagogiku v Hradci Králové. V Praze jsem absolvovala psychoterapeutické vzdělání, a to s certifikovaným pětiletým výcvikem pod vedením doc. PhDr. Jiřího Růžičky, Ph.D.

Potřebujete poradit

Se svými pacienty se především snažím pochopit motivy jejich jednání, abychom byli schopni společně najít nějakou cestu k vyřešení věci, které je trápí na denní bází. Život nám totiž dává mnoho důvodů ke štěstí, ale všichni moc dobře víme, že často to nebývá ideální. Všichni jsme totiž jedineční, a přitom tak stejní – všichni máme problémy, se kterými nevíme, co máme dělat, trápíme se uvnitř vlastní ulity a nechceme s našimi emocemi ven. Požádejte o pomoc odborníka, který vám ukáže tu nejlepší možnou cestu.

Ať máte potíže se sebou, vztahy, sebedůvěrou, strachem nebo dlouhodobým stresem, tak nejlepší metodou je rozumět vlastním emocím a naučit se s nimi pracovat konstruktivně, díky čemuž dokonce zvládnete kontrolovat svoje negativní pocity.

Psychoterapie vám pomůže

Mezi moje základní služby patří nejrůznější terapeutické programy. Psychoterapie a poradenství pro jednotlivce, páry a celou rodinu formou konstruktivního rozhovoru, během kterého se budeme snažit vyřešit všechny možné problematické záležitosti. Možná neumíte zvládat šikanu nebo manipulaci a potřebujete znovuzískat svou důstojnost, o kterou jste bohužel přišli. Co když vám pomůže vyložení snu, díky kterému budete schopni lépe pochopit svou současnou situaci? V případě, že nezvládáte stres a potřebujete se uvolnit a odpočinout, tak vám ukážu mnoho relaxačních technik a masáží, které jsou klíčové pro přetížené tělo a mysl.

Pokud si přejete, abych vám pomohla s jakýmkoliv problémem, který vás trápí, tak neváhejte a kontaktujte mě telefonicky nebo e-mailem.