Dokonalá harmonie

Dokonalá pracovna, kde se Vám bude dobře přemýšlet a pracovat, nemusí být snem. Zpracování návrhu praktické a funkční šatny, byste asi jen tak nevymysleli. Nejste designér ani nemáte cit pro hezké sladění interiéru? Nevadí. Můžete využít možnosti placeného designéra, který vám pomůže z Vašeho domova vytvořit kouzelné místo, kam se budete rádi vracet.

Ačkoliv se to nezdá, ale to jak vypadá a působí na nás náš domov, hraje velkou roli v našem životě. Ovlivňuje naši náladu a míru odpočinku. Barvy dokáží ovlivnit velikost místnosti, náš apetit a pocit uvolnění.

Designér od svého zákazníka nejprve získá všechny indicie, podle kterých určí, jakou barvu volit, jaký nábytek a kolik. Pokusí se skloubit požadavky zákazníka s aktuálními trendy a styly. Samozřejmě musí brát ohled na funkčnost a praktičnost použitých předmětů a materiálů. Mnohdy přijde s inovativním a netradičním řešením, které by Vás ani ve snu nenapadlo.

pohovka

Avšak není nutností se řídit aktuálním trendem, do interiéru je možné zakomponovat i starší nábytek, ke kterému má majitel domu či bytu citové poutu. Každý nábytek lze renovovat, ač pouhým nátěrem nebo celkovou opravou a úpravou vzhledu.

Návrhy designéru jsou aplikovány nejen na obývací pokoj, ale také kuchyň, koupelnu ložnici nebo dětský pokoj. Návrhy exteriérů včetně zahrad nejsou výjimkou.

pokojíček

Luxusní sladěné bydlení, které lahodí oku i duši, je snem každého z nás. Naštěstí se dnes již nemusíme trápit dlouhodobým zkoušením pokus omyl. Lidé s firmy By design se specializují na to, dávat nám domov do pořádku. Práci designérů Bydesign v médiích Bydesign jste mohli vidět v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka nebo Wifina.

Tři designérky umí pomoci s doladěním interiéru. Společně si můžete pohovořit a přijít na nové nápady, vytvořit 2D nebo 3D návrh a dokonce Vám pomohou s realizací vašeho projektu. Všechny Vaše nápady budou respektovány a zahrnuty do projektu, tak aby to vyhovovalo a ladilo Vašemu oku. Před samotnou realizací bude sestavena cenová kalkulace a máte tak čas se rozhodnout, jestli do toho půjdete.