Praktická paleta


Když jsem ještě pracovala ve škole jako uklízečka, tak jsme tam opravdu měli skvělý kolektiv. Mně se tam opravdu dobře pracovalo, protože to bylo také z toho důvodu, že jsme tam měli skvělou partu a také tam pracovala moje nejlepší kamarádka. Pracovali jsme potom také v takové službě, kde jsme potřebovali různé plastové palety, abychom mohli převážet různé věci, které potřebovali třeba učitelé přemístit do jiných místností. My jsme tam vlastně byli nejenom uklízeči, ale také údržbáři. Musím ale říct, že mě to na jednu stranu bavilo, protože jsme si vlastně mohli dělat skoro co chceme. Jakmile jsme si udělali práci, kterou máme, tak potom to už všechno zbývalo jenom na nás.

Palety usnadní práci.

V pohodě jsme si uklízeli, poslouchali jsme u toho písničky, a hlavně jsme byli rádi, že všechno zvládáme opravdu perfektně. A potom, když jsme měli přestěhovat všechny věci v tělocvičně, tak jsme byli rádi, že nám pan ředitel dal plastové palety. Plastová paleta je opravdu skvělá, protože my jsme si ji ještě dali na kolečka, takže jsme potom převáželi opravdu všechno. Byl tam s námi ještě jeden pan údržbář, takže jsme na to byli všichni a musím uznat, že práce byla opravdu hodně složitá. Bylo to náročné hlavně na to, že když jsme zvedali těžké věci, že nás z toho potom bolela záda.

Balíky se vozí na paletách.

Naproti tomu, ale když nám pan ředitel podal ještě druhou plastovou paletu, kam jsme si dávali různé tělocvičné nářadí. Tak musím říct, že se nám práce opravdu rychle zjednodušila. Bez plastové palety https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/plastové-palety by to bylo opravdu složité. Také je prima, že plastová paleta se jenom tak nerozbije, jenom nesmí zmrznout. Protože by potom praskla a byla by velice křehká. Navíc plastová paleta se lehce udržuje, takže jsme také potom neměli problém s tím, když jsme potřebovali plastovou paletu umýt. A všude na internetu najdete různé odkazy, kde si můžete koupit plastovou paletu. Ovšem dbejte na to, aby byla opravdu kvalitní a nebyla z druhé ruky. Nikdy nevíte, jestli třeba může být někde prasklá a potom se může stát, že se rozbijete zboží.