Rodinný výlet


Máte spoustu volného času a nevíte, jak ho využít? Určitě si vyrazte zahrát laser game a nebudete rozhodně litovat. Může si zahrát naprosto celá rodina.

Rodinný výlet

Neskutečný zážitek

Konečně jste si udělali čas na rodinu, ovšem nevíte, kam s ní vyrazit? Pro děti jsou historická místa nuda a takový výlet je moc nenadchne. A proto zkuste přijít s něčím mnohem zajímavějším. Tím je dobrodružný lasergame, protože celá rodina si při něm užije spoustu zábavy. Ovšem můžete sem vzít například i kolegy z práce nebo kamarády, abyste zjistili, jak dobře umíte spolupracovat a domluvit se spolu.

Aztec (10)

Ve všech případech to zlepší nejen spolupráci ale i vzájemné vztahy, což je v životě velice důležité. Jistě řada z Vás tuto hru zná a ví o co se jedná. Oblečete si potřebnou výstroj a výzbroj a potom můžete vyrazit přímo do arény, kde se bude hrát jedna z jedenácti her. Výběr je opravdu široký, takže si zahrají i ostřílení mazáci. Vše je naprosto bezbolestné, což je další výhoda oproti jiným střílečkám v realitě. Již po první návštěvě Vás hra naprosto vtáhne, takže se můžete těšit na pořádnou dávku dobrodružství.

Dárek

Blíží se narozeninové datum Vašeho kamaráda, ovšem nevíte pořád co mu dát. Voucher na laser game je naprosto ideální, protože na něj nezapomene celý život a parádně si ho užije, a proto je to mnohem lepší než mu dát klasický dárek. Sami můžete zvolit hodnotu voucheru a přidat k němu text, ve kterém třeba oslavenci popřejete. Sumu lze odečítat na několikrát, a proto může navštívit laser game několikrát. Platí nejen na hry, protože se dá čerpat i na baru.

lasergame_aztec04

Dětská oslava

Udělat svému dítěti zábavnou oslavu není vůbec nic jednoduchého, protože mladou generaci nebaví klasické oslavování, při kterém si narozeniny vůbec neužijí a jen koukají do mobilu. Zároveň se zde pořádně zapotí a zdokonalí se ve vymýšlení různých strategií, aby herní kolo vyhrály a porazili protivníkův tým. Mezi jednotlivými koly her si můžou třeba čekání zkrátit na Xboxu a také se jít najíst. To zajistí občerstvení, přičemž si oslavenec může vybrat co chce.