Vyprodaná O2 aréna rozplakala Billie Eilish

Můžete ji milovat, můžete ji nenávidět, můžete ji ignorovat. Členka nové generace do svého turné s prvním albem When we all fall asleep, where do we go? zařadila i naše hlavní město. Koncert se měl původně konat ve fóru Karlín, ale byl vyprodán za neuvěřitelné 4 minuty. Nevím o žádném jiném teenagerovi, kterému by se něco podobného u nás povedlo. Důkaz toho, jak moc ji její fanoušci milují.
Dav lidí
Z tohoto důvodu se tedy sešli v největší hale v České republice a opět bylo samozřejmě vyprodáno. Nejlevnější lístky se daly pořídit za 1090 Kč, nejdražší za 1450 Kč. Ti, kteří si je koupili na sezení, hned na začátku vstali, a vlastně si už do konce vystoupení nesedli. Místo toho tančili, poskakovali a užívali si atmosféru.
Čím si získala všechny své fanoušky? Přeci jenom ji nejvíce poslouchají mladé slečny, které ji mají za vzor. Billie je svá. Nebojí se svými názory vybočovat a stát si za nimi. Její styl oblékání je pro ni typický. Nosí zásadně volné a velké věci, jednoduše proto, že se v nich cítí dobře. I když koncert začínal až v 8 hodin večer, někteří fanoušci stáli před halou už od rána, aby získali ta nejlepší místa. Ve svých 17 letech patří mezi nejmladší hvězdy „showbyznysu“ a bere se za nejdiskutovanější teenagerku. Její muzika má moderní tón, v textech uslyšíte velký příběh. Lidé znají její písničky takřka nazpaměť, proto většinu koncertu zpívali s ní. Střídá sílu hlasu, zpívá jak šeptem, tak nahlas.
zimní noc v Praze
Chvílemi je bláznivá, potom zase vážná. Prostě svá. Celý koncert začala asi jejím nejznámějším hitem, Bad guy. Mezi diváky vedlo dlouhé molo, ale nevyužívala ho tolik, jak lidé stojící u něj doufali. Ti, co se dostali úplně dopředu, si mohli se svojí star podat ruku. Jelikož jde o její první album, písniček ještě nemá tolik, proto koncert trval necelou hodinu a půl. Ale myslím, že všichni zúčastnění si ho náležitě užili.