Vzácný kolagen


Patřím k těm ženám, které o sebe opravdu hodně pečují. Mimo kvalitní kosmetiku mám také různé potravinové doplňky, protože věřím na to, že právě potravinové doplňky pomáhají člověku zevnitř. Když to tak vezmu, tak je to přece něco jako lék. Když máte třeba nějakou škaredou hnisavou angínu, tak tam samozřejmě pomůžou antibiotika anebo jenom nějaké bylinky. Mě tohle opravdu hodně baví, proto jsem taky řekla svému příteli, že by se mi líbilo, kdyby i on začalo sebe více pečovat. Můj přítel bohužel je takový docela laxní, co se týká módy a kosmetiky a také péče o sebe.

Kolagen zpevní pleť.

Zatímco mám třeba dva kamarády, kteří chodí dokonce i třikrát ročně ke kosmetičce, aby jim vyčistila pleť. Myslím si, že tohle úplně normální a také bych to ocenila u svého přítele. Protože můj přítel má opravdu tak nekvalitní pleť, že by musel ke kosmetičce jít alespoň pětkrát v měsíci, aby se mu to všechno zlepšilo. A protože já chci vypadat stále krásně a mládě a bez chyb, tak také používám vnitřně mořský kolagen. Tohle mi doporučila mají kosmetička, která také užívá sama mořský kolagen. A moje maminka chodí také k té samé kosmetičce, kterou mám já, takže kosmetiku máme také naštěstí stejnou.

Kolagen je zdravý.

Takže všechny informace a další různé věci právě víme od naší kosmetičky. Moje maminka právě také začala používat mořský kolagen, který je prý kvalitnější. Já jsem si vybrala mořský kolagen z webové stránky orcacollagen.cz, kde je nejlepší a nejkvalitnější mořský kolagen, kterém můžete sehnat. Já jsem si vybrala mořský kolagen v prášku, který vždycky smíchám ve vodě a potom ho jednoduše vypiji. A tohle dělá i moje maminka a musím uznat, že když budete alespoň tři čtyři měsíce užívat mořský kolagen, tak to půjde samozřejmě na vás vidět. A vaše kůže bude jemnější a pevnější, takže se nemusíte bát, že by na vás šel vidět takhle ve velkém váš věk.