Ano, existuje taková možnost

Například rodinné domy na klíč vysočina. U této společnosti půjde vše hladce a bez problémů. Jejich projektová dokumentace je nejen součástí ceny domu, ale také v dostatečném počtu vyhotovení. Také jsou jejich pracovníci schopni vám ušetřit váš čas, sami vám vyřídí potřebné stavební povolení. Také zařídí další součásti projektové dokumentace, jako je požární bezpečnostní posudek, statický posudek, hydrogeologický průzkum, vyřeší za vás, jak to bude s dešťovou vodou, zda bude řešení pomocí zadržovací nádrže nebo vsaku, zařídí polohopisné a výškopisné zaměření vašeho pozemku.

nový dům

Také zajistí napojení na inženýrské sítě a posudek, jak to je s radonovým indexem. Svůj nový dům si můžete vybrat, chcete bungalov nebo dům patrový, zde není žádný problém. Můžete mít hrubou stavbu, nebo také bez starostí postavený kompletní dům na klíč a to i se základovou deskou. Nosná konstrukce uvedených domů je tvořena fošnami, které jsou z obou stran opláštěné deskami OBI. Ty zabraňují jakékoliv deformaci nosné konstrukce domů, která je z výše uvedených fošen.

budují vám dům

A jak probíhá samotná stavba? Na vyzrálou betonovou základovou desku se postupně upevňuje nosná konstrukce domu, stěny se montují, ale také osazují přímo na stavbě. Tady je to výhoda, mohou se zde splnit některé vaše nové požadavky, jako je například posunout umístění oken, nebo posunout vstupy do jednotlivých místností, vše podle vašich požadavků. Víte, jaká bude vlastně tloušťka vnějších stěn vašeho nového domu? Včetně zateplení to bude 285 mm, a to znamená, že jako ekvivalent u zděných konstrukcí se jedná o tloušťku zdiva minimálně 440 mm. Takže neváhejte, pokud skutečně chcete bydlet rychle a přitom kvalitně, a vůbec se nestarat o to zda zrovna pracovníci nějaké jiné firmy, kteří část vašeho domu již postavili, nezmizí na dlouhou dobu na další stavbu, což se skutečně stává.