Dávkujte tablety snadno a rychle

Používáte pro úpravu bazénové vody chemické přípravky ve formě tablet? Je to velmi pohodlný a bezpečný způsob aplikace a zajištění potřebného množství přípravku ve vodě. V tomto případě je pak vhodné, pořídit si ještě speciální dávkovač, ulehčí vám péči o vodu ještě více.
Tablety do bazénu lze sehnat v několika velikostech Mini, Maxi a Grand, ve variantách s obsahem chloru, bromu či kyslíku. Pro všechny pak lze využít speciální dávkovač tzv. plovák. Je tedy jedno, jakou variantu účinné látky využíváte, plovák se hodí pro všechny.lpool

Plovák by vám chybět neměl

Jeho výhoda je nesporná. Na rozdíl od jiných způsobů dávkování tablet, při kterých hrozí nerovnoměrné rozptýlení účinné látky ve vodě, je zajištěno rovnoměrné rozptýlení účinné látky vždy.
Tableta se umístí do plováku, kde se pomalu rozpouští. Samotný plovák se pohybuje po vodní hladině naprosto volně a tím je látka rozptylována po celé ploše.
Tyto dávkovače jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů a nezničí je tedy ani vysoké teploty a sluneční paprsky. Seženete je v mnoha provedeních, některé jsou dokonce vybaveny rovnou teploměrem, díky kterému můžete mít teplotu vody pod kontrolou za každých okolností.
Vyberte si z velké nabídky https://www.chlorito.cz/bazenovy-plovaki vy.

Pohyb po vodní hladině se o vše postará

Chcete-li i vy mít jistotu, že se účinek látky dostaví a obsažená látka se dostane do každého místa, pořiďte si plovák. Nechte ho pak volně pohybovat po vodní hladině, lehký vítr pomůže. Plovák nechte neustále ve vodě, nemusíte ho vyndávat ani v případě, že se právě koupete. Tableta bude rovnoměrně rozptylována i po tuto dobu a vám nijak neublíží.
Pozor dávejte v případě bezvětří, to pak musíte plovák jiným směrem lehce nasměrovat vy, to se ale často nestává. Neřešte, jak budete tablety dávkovat a pořiďte si i vy jednoduché řešení v podobě plováku.float