Krásný dekolt může mít každá!

Vybrat si vhodnou podprsenku je opravdu velmi složité, protože sice sexualita není již v této době tabu, ale o takových věcech, jako správně padnoucí prádlo se příliš nemluví. Správně zvolené prádlo nám může vyčarovat krásný dekolt i v případě, že nám příroda nenadělila zrovna velká ňadra. Je potřeba ale myslet na to, že nejen výsledný efekt je ukazatelem, že prádlo správně sedí. Podprsenka musí být pohodlná a nesmí nám nijak vadit, ani nás nijak omezovat.

romantická podprsenka

Jak ale správný kousek vybrat?

Podle všeho to teď vypadá, že jsme vybrali misi nemožnou pro jakoukoli ženu. Nicméně vybrat vhodný kousek prádla nemusí být neřešitelným úkolem. Za prvé je potřeba si uvědomit, že v každém specializovaném obchodě by měla být odbornice, která nám s výběrem pomůže. Pokud není, je potřeba vědět, že základem je správné změření pro určení správné velikosti.


        Správný obvod a velikost košíčků

Nejčastější chybou, kterou ženy dělají je to, že si vybírají velikost čistě podle velikosti košíčků a dost často i to dělají špatně. Často si ženy kupují menší košíčky v domnění, že lépe bude podprsenka držet prsa či v domnění, že mají prsa opravdu menší, než je mají. Další chybou je, že nevolí správný obvod. Podprsenka by se měla zapínat na nejužší obvod, aby dobře držela a byla umístěna tam, kde má být a nevytahoval se nám obvod nahoru po zádech a nekazil pak výsledný efekt a nedovolil kroucení materiálů a podobně. Dalším důvodem je to, že materiály postupně povolí a teprve poté je vhodné utahovat prádlo tak, aby stále sedělo.


        Správná ramínka

Velká řádka žen neví, jak správně ramínka mají být. Měly by být utaženy tak, aby se nám pod ně vešly dva prsty. Samozřejmě musí ňadra řádně podpírat, od toho tyto kousky prádla nosíme. Kostice nás nesmí příliš obepínat a nesmí nás ani nikde tlačit.
sportovní podprsenka


        Jak poznáme tu správnou?

Pokud už vyberete nějakou, která vám sedí jak na obvod, tak na velikost košíčků i tvarem, je potřeba si vždy vzít tričko a zkusit několik pohybů. Ideálně zavázat tkaničky, svázat si vlasy či prostě jen natáhnout ruce nahoru co nejvýš, aby se odhalilo, zda se nehýbe, kam nemá a něco nevylízá, kde nemá po dokončení pohybů.