Najděte si originální styl, v němž můžete vybavit svůj domov

V dnešní době je populární severský styl. Stále ještě bytům vévodí minimalismus. Hodně populární je industriální styl ve městech, ale také rustikální styl v rodinných domech. Mnoho z nás svou domácnost také zařizuje podle stylu Feng šuej, populární východní filosofie.
Nový styl, u nás zatím docela neznámý: Boho
Pokud zrovna netrpíte na tradice a nejste příznivci retra ani minimalismu, možná vás zaujmou další možnosti dekorací, výzdoby, ale také funkčních prvků do domácnosti.
tmavá ložnice

Co je Boho?

1.       Osobitost
2.       Svoboda
3.       Exotika
4.       Trocha rebelie
5.       Barvy
Styl boho je výrazně nekonvenční a také si nepotrpí na nic, co je běžné. Náznaky boho stylu má v bytě mnoho lidí, aniž by to věděli. Proč byste si v tomhle stylu měli zařídit i svoje bydlení? Protože tím podpoříte vlastní osobnost a sebevyjádření – tím lépe se vám bude v interiéru bydlet, žít i přemýšlet nebo tvořit.
Jaké barvy jsou pro boho styl ty nejlepší?
1.       Černá
2.       Hnědá
3.       Khaki
4.       Olivová
Tyto kombinace jsou nejlepší právě proto, že reflektují divočinu. Savanu, případně deštný prales, hustý a neprobádaný. To máme spjato s teplem, svitem slunce, přírodou a hlavně volností. Tyto základní barvy jsou totiž základy pro to, abyste do nich namíchali ty správné zářivé barvy, která může být více či méně extravagantní. Nebojte se výrazných odstínů! Přijde hodně červené, fialové a žluté – to je vášeň, neklid, progres a neustálý pohyb.
závěsná dekorace
Držte se přírodních materiálů
A přidejte do nich krajky! Proutěný nábytek a krajkované polštáře, khaki čalounění a ostře červené poličky. Zkombinujte koženou sedačku a bavlněné dekorace. Nenechte se svazovat, připravte si to nejlepší ze všeho, co se vám líbí – a nebojte si mnohé věci vytvořit sami. Třeba potahy na polštáře nebo dekorace, jako jsou rámy obrazů nebo vázy.