Pohodlně a skrytě

Každou dívku to jednou čeká, první menstruace a pak až do přechodu. Minimálně 30 let každoměsíční trápení, které přeruší jen těhotenství. A tak není divu, že hygienické pomůcky pro ženy mají nejrůznější podoby a vývoj se stále nezastavil. Proto vám můžeme dnes představit menstruační kalhotky.Hitem poslední doby, a není vůbec divu, se staly menstruační kalhotky, které mají stejné absorpční vlastnosti jako klasická vložka, ale kalhotky jsou tenké a proto nepůjde nijak poznat, že je máte na sobě a že máte zrovna svoje dny.

Menstruační kalhotky z nanovláken, které můžete koupit u firmy Myfemini, jsou čistě českým výrobkem.

kalhotky

Menstruační kalhotky jsou vyráběny dle vašich potřeb, tzn. že jejich savost je odstupňovaná do tří stupňů, dle síly vaší menstruace, ale nejen to. Můžete si vybrat i z několika barev a dokonce si můžete pořídit kalhotky s krajkou po bocích. Menstruační kalhotky jsou také vyráběné v několika střizích, protože každá žena má svůj oblíbený střih spodního prádla, tak proč jim nevyhovět. Pro každou ženu jsou její dny omezující. Musí mít stále po ruce hygienické pomůcky a většina z nich se nehne moc daleko od WC. A k tomu ještě bolesti v podbřišku, o náladě nemluvě. Pokud jsou tu možnost, jak si situaci alespoň částečně ulehčit, tak proč toho nevyužít? Menstruační kalhotky Vám zaručí pohodlí a bezpečí a nebudete muset chodit nenápadně na WC s vložkami, menstruační kalhotky vše vyřeší.

kalhotky

Muži jen stěží pochopí, jak se ženy každý měsíc cítí, když jejich tělo podlehne zákonům přírody. Nedovedou si představit, jak nepříjemné ony dny jsou. Ale naštěstí jsou podnikaví a tak pomocí nanovláken mohly vzniknout menstruační kalhotky, které mají vysokou savost, kterou zaručují funkční savé vrstvy.

Pokud už menstruační kalhotky máte a používáte, určitě se pochlubte svým kamarádkám, protože kalhotky nejsou v regálech každé drogerie, jako jsou ostatní hygienické potřeby.