Jak zažít skvělý sex? Zapomeňte na mýty, zkuste 6 jednoduchých tipů

Kolem sexu existuje neskutečně mnoho mýtů. Existují mýty, kterým věří jen ženy a mýty, kterým zase věří jen muži . Za takový mýt je považováno i to, že ženy vyvrcholí při pohlavním styku. Děje se tak ale pouze ve 25% případů. Společný orgasmus je také považován za jakýsi mýt.
líbání za soumraku.jpg
Pravdou je, že při samotném sexu dosáhne orgasmu 75% mužů a asi 30% žen. Pokud se například pokoušíte o společný orgasmus někdy ve 22:00, což je doba, kdy se páry nejčastěji milují, věřte, že dosáhnout jej se jen tak nepovede.
Co z toho tedy plyne? Že nemá cenu se pokoušet o malý zázrak, když se v tuto dobu můžete radovat z jiných maličkostí. Stačí, když orgasmu dosáhnete oba a když to ještě navíc bude během jednoho pohlavního styku, tím samozřejmě lépe. Jestliže nevíte, jak jej co nejlépe dosáhnout, nemusíte věšet hlavu. Můžete například zkusit vyzkoušet jeden z našich tipů, které opravdu fungují.
Základem je předehra. Platí hlavně tedy pro ženský orgasmus. Aby byla účinná, ženy na ni potřebují až dvojnásobek času.
Vhodná je i předehra pro muže. Je totiž prokázáno, že nejlepší orgasmus je ten, který je několikrát oddalovaný. Váš partner vám tedy určitě bude vděčný, když si s ním zkusíte trošku pohrát.
Nikdy byste neměli spoléhat na čtení myšlenek nebo naznačování. Je lepší, když mu rovnou řeknete, kde se vás má dotýkat.
Pokud se nestydíte, je dobré těsně před sexem mluvit o vašich představách. Správně použitá slova totiž dokáží divy.
Není vhodné pít alkohol. Je sice pravda, že bourá zábrany, ale na druhou stranu znecitlivuje nervová zakončení a dosáhnout orgasmu je tedy mnohem složitější.
silueta milenců.jpg
Naopak vhodné je používání erotických hraček. Navíc nejrychlejší způsob jak dosáhnout orgasmu je použít vibrátor. Nebojte se, muži na něj nežárlí. Je navíc dokázáno, že ženy, které používají nějaké ty erotické pomůcky, prožívají milování mnohem intenzivněji.
Už tedy víte, jak zažít skvělý sex?