Načepujte si pivo doma

Dáte si rádi jedno dobře orosené pivo nebo krásně vychlazenou komoru či jinou limonádu? Za těmito pochoutkami většinou vyrážíme do restaurací a hospod, ale ne vždycky máme čas a možnost jít ven dát dobře čepované pivo. Pořád všechno zdražuje, a kdo ví, kolik korun nakonec jedno pivo v restauraci bude vlastně stát. Občas se stane, že člověk nemá náladu na chození mezi lidi, a i tak si chce dát pivo. Záložním plánem a zdrojem chlazeného pití je domácí pípa Gastroserver. U nás najdete všechno, co se týká výčepních zařízení, tedy i náhradní díly.

čepování piva

Jeden i více kohoutů
Plánujete velkou rodinnou oslavu, nebo svatbu u sebe na chatě? Abyste si nemuseli složitě půjčovat výčep a hlídat datum vrácení, můžete si ho koupit, a mít ho už napořád k dispozici. V nabídce máme levnější základní zařízení i profesionálnější kousky. Naše pípy pojmou jeden či více druhů nápojů. Jaký si vyberete – dvě limonády, nebo nějaké pivovary?

Vše na jednom místě – koupit si domácí výčep je snadné, ale i ten se musí pravidelně udržovat. Opotřebitelné součástky se čas od času musí někdy vyměnit, a proto u nás najdete kompletní sortiment a údržbu domácích výčepů, i těch profesionálnějších, které jsou vhodné pro využití například na společenských akcích, jako jsou plesy nebo karneval.

dřevěný výčep

Dopřát si můžete svůj oblíbený nápoj v klidu svého domova, a nemusíte se za ním trmácet ven. Společnost vám to sice nenahradí, ale i tu si můžete pozvat k sobě domů. Jakmile si jej pořídíte, budete si vychutnávat pivo raději u sebe v garáži s pár kamarády, než ve velké společnosti, a mnohdy s potřebou rezervace. Koupí domácího výčepu si zpříjemníte léto i zimu, pít se přece dá po celý rok. Zároveň si jej můžete půjčovat v rodině nebo s kamarády, a náklady si můžete rozdělit mezi sebe. Budete mít výčep pro soukromé účelya ještě ušetříte. A to už za koupi stojí, no ne? 🙂