Úspora nákladů i snadné vyřizování

S podnikáním je spojeno mnoho papírování, které souvisí s komunikací s úřady, firmami nebo kontrolními orgány. Mnoho firem proto musí najmout asistentku, která je přítomná v sídle společnost i a přebírá dopisy, balíky a doporučenou korespondenci. U menších firem tyto záležitosti zpravidla řeší jednatelé a musí si proto každý týden vyčlenit několik hodin na vyřizování papírování, což je omezuje v řízení firmy a zbytečně mrhá jejich časem a dovednostmi. Tuto práci lze přitom delegovat a to na profesionální firmu, která podobné služby nabízí a zajistí kompletní správu poštovních zásilek a balíků a to včetně přeposílání. O příchozí poště se jednatelé dozvědí během 24 hodin a samozřejmostí je i skenování dokumentů, díky kterému má jednatel nebo majitel neustálý přehled o komunikaci se zákazníky i úřady.

firemní prostory

Konferenční místnosti zdarma v devíti městech

Vlastní kancelář je pro velkou část firem zbytečností a jen generuje náklady, které nemají v podstatě žádnou návratnost. Konferenční místnost se ovšem vždy hodí a to jak pro porady uvnitř firmy, tak i pro schůzky s klienty. Platit si fyzické kanceláře jen kvůli poradách se ale nevyplatí a je proto potřeba, najít kompromis, který nabídne jak prostory k jednání, tak i minimální náklady. Virtuální kancelář Ostrava https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/ toto spojení nabízí a díky velké síti poboček máte k dispozici konferenční místnosti v devíti městech. Kdykoliv tak můžete přivítat zákazníka na jednání a vyřídit důležité záležitosti týkající se zakázek a obchodování.

konferenční místnost

Archivace příchozí pošty

Oznámení úřadů, smlouvy, zakázky a jinou korespondenci je třeba archivovat co možná nejdéle a mít tak k dispozici všechny dopisy pro případ kontroly nebo sporu se zákazníkem. Veškerou příchozí poštu je proto potřeba přehledně ukládat a mít vždy k dispozici. Virtuální sídlo firmy v Ostravě tuto službu nabízí a vede přehledný archiv všech dopisů a korespondence, kterou vaše firma během pronájmu obdrží.