Sledujte efektivní vytíženost vozidel denně

Určitě vlastníte software, který za Vás sleduje rozmístění firemních vozidel po republice. Možná ale netušíte, že sledování vozidel můžete vylepšit do posledního detailu prostřednictvím kvalitního RMC systému https://www.rmc-system.com/!

taxi

Co potřebujete vědět?
Pokud nechcete plýtvat pohonnými hmotami, nebo chcete znát okamžitou polohu vozidla, případně průběh cesty obchodního zástupce Vaší firmy, potom by bylo záhodno pozastavit se nad tím, jestli k těmto požadavkům máte adekvátní program, který Vám potřebné informace dodá.

Základní informace byste měli znát:

  • Kolik km firemní vozidlo ujede za celý den,
  • kde se právě v danou chvíli vozidlo nachází,
  • kdo je řidičem vozidla,
  • kolik km ujede soukromě,
  • jak proběhlo tankování pohonných hmot,
  • kolik přestávek mělo vozidlo během služební cesty,
  • jakou spotřebu vozidlo mělo.

Je Váš současný SW schopen podat Vám dokonalé informace o veškerém dění, které se týká služebních osobních vozidel na cestách? Můžete jeho prostřednictvím sledovat stupeň efektivnosti využití těchto vozidel? Máte možnost zpracovat uložená data graficky, nebo přehledně v tabulkách po dnech, nebo po měsících?

tachometr

Zamyslete se tedy nad tím, jestli by nebylo efektivnější zaměnit Váš dosavadní SW za RMC systém, který Vám umožní mít pohromadě veškeré podrobnosti jednotlivých jízd Vašich osobních automobilů, které jsou určeny pro potřeby firmy. Vyčerpávající data o jízdách služebních vozidel budou ku prospěchu celé Vaší firmy. Budete mít vážně dokonalý přehled o všem, co se děje tam, kam Vaše oči nevidí. A navíc můžete práci firmy dovést k efektivnímu využívání firemních vozidel. A nakonec nikdy není na škodu informace o pohybu vozidel pro firemní a soukromé účely Vašich zaměstnanců. I řidič je jenom člověk, který podléhá svodům.
Konečné rozhodnutí je přece jenom na Vás. Rozhodněte se tedy správně.