Jak bydlet do milionu

Bydlení zdražuje neúprosným tempem. Co si budeme povídat, každý z nás jistě dobře ví, že v posledních letech ceny nemovitostí vzrostly až o padesát procent. Je to neúprosné a bohužel ten, kdo nic nekoupil před několika lety teď už má čím dál menší šanci dosáhnout na hypotéku a něco si koupit. Prostě hodně lidí propadlo panice, že už nikdy nebude nic vlastnit a budou muset do konce života bydlet v pronajatém bytě.

dům v přírodě

Nicméně, těchto chmurných myšlenek bychom vás chtěli zbavit! Věřte, že i v současné době tu jsou způsoby, jak dosáhnout na vlastní bydlení. Společně si řekneme pár nápadů, díky kterým můžete mít vlastní, plnohodnotné bydlení, třeba už do jednoho milionu korun! Zdá se vám to nereálné? Čtěte dál! Jistě budete překvapeni, protože originálnější a lepší nápad na bydlení už nenajdete!

nový dům

A jaký že to máme skvělý nápad? No peci mobilheim! Celoroční mobilní domy můžete koupit už do jednoho milionu korun! No nezní to fantasticky? Kromě toho, že se jedná o plnohodnotnou stavbu, většinou o dispozicích 1+1, 2+1, 3+1 nebo 4+1, kterou je možné obývat v létě i v zimě. Zkrátka, kdykoliv budete chtít.

K celé stavbě si pak můžete přistavět terasu a nikdo ani nepozná, že se jedná o mobilní dům. Nehledě na to, že obrovskou výhodou oproti jiným stavbám je i fakt, že mobilní domy mohou být umístěny i na klasickou ornou půdu, což znamená, že k tomu, abyste si jej někam postavili, nepotřebujete žádné stavební povolení ani nic jiného. Dům si celý a kompletně vybavený jen necháte přivést, připojíte na elektrický proud, vodu, vykopete jímku a bydlíte! No prostě jednoduché řešení! Na vás pak už bude jen, abyste se sbalili a přestěhovali. Vše ostatní vyřídí firma za vás.

Prostě, ideální a levné bydlení jak pro jednotlivce, tak pro malou rodinu, které bude stačit 70 metrů obytné plochy – což mimochodem není vůbec málo!